Almanya’da Latince Dil Eğitimi

Almanya’da Özel Latince Dil Kursu

Ege Yurtdışı Dil Eğitimi aracılığıyla Latince dil eğitiminizi 2 farklı kentte hem  tatil yaparken hem de  kaliteli Latince eğitimi alabilirsiniz. Hem de çok uygun ücretlerle.

 

FRA_Logo_Academia_LatinumKlasik filoloji olarak adlandırılan Latin Dili ve Edebiyatı’nın günümüzde önemli olmasının başlıca nedenlerinden birisi Bilim dili olmasıdır.  Hukuki Tıp, Diş hekimliği, Veterinerlik, Eczacılık, Botanik, Zoolojo ve Jeoloji vb. bilimlerin terminolojileri Latincedir.Dünyadaki birçok dil üzerinde az ya da çok etkisi bulunan Latince İlk çağın başlıca uygarlık dillerinden birisidir. Latince’nin en önemli özelliklerinden birisi Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce’nin  anası sayılmaktadır. İngilizce ve Almanca Latin kökenli olmamalarına karşın Latinceden oldukça etkilenmişlerdir.

 

 

Academia Linguae ile bağlantımız sayesinde  yılda sadece iki kez  açılan özel hızlandırılmış kurslarla  Latince  öğrenebilirsiniz.  Academia Linguae Almanya’daki üniversitelerde özellikle Alman Dili ve Edebiyatı okuyan öğrencilere zorunlu olan Latince derslerini geçebilmelerine yardımcı olmak için kurulmuş özel Latince Dil Okuludur.Tüm öğrenciler için Latinceyi daha hızlı ve daha kolay bir hale getiren dil kursuna katılmak isteyenleri Academia Linguae bekliyoruz.

 

 4 haftada Latince Dil Kursu

  • Yeni başlayanlar & İleri seviyeler için
  • Özel Latince sertifikası almak isteyen öğrenciler için
  • Özellikle üniversitede öğrencilerine yöneliktir.

 

 CGN_latince_uni_koelnFRA_Lateinkurs_Frankfurt
 
 
 

 

 

 

 

Academia Linguae hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.