Brezilya | Portekizce Dil Eğitimi |

Brezilya’da Dil Eğitimi

Ege Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Portekizce dil eğitiminizi Brezilya’nın eşsiz kenti Salvador de Bahia’da çok uygun ücretlerle alırken tatil yapabilirsiniz.Portekizce, iki yüz milyonun üzerinde insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir.

salvador

 

Günümüzde İngilizce dil bilmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Herkesin en az bir ikinci dil bildiği iş ve eğitim ortamında bir adım öne çıkmanın en kolay yolu en az bir daha dil bilmektir. Bu dil de neden Portekizce olmasın?
Portekizceyi konuşulduğu ülkede öğrenmek çok büyük bir avantajdır. Çünkü yabancı dil öğrenmek süreklilik ve tekrar gerektirir. Brezilya’da eğitim alırken profesyonel öğretmenlerden kaliteli eğitimi alıp, ders dışında da canlı bir dil laboratuarında bulunuyor olacaksınız.Salvador eğitimi için yola çıktığınız andan itibaren hedefinize uygun Portekizce dilini öğrenmeye başlıyor olacaksınız. Salvador Havaalanına indiğinizde, Brezilya’daki dil okulumuzda, Salvador ‘da alışveriş yaparken, gezerken sürekli Portekizce konuşuyor olacaksınız. Böylece sürekli Portekizce pratik yaparak eksiklerinizi fark edip yeni kelimeler ve konuşma kalıpları öğrenecek, derste öğrendiklerinizi yaşayarak tekrar edeceksiniz.İlk zamanlar bazı zorluklarla karşılaşıyor olsanız da kısa bir süre sonra istediğiniz Portekizce konuşuyor olmanın verdiği memnuniyet öğrenme isteğinizi arttıracaktır.
Brezilya’da dil eğitimi size istediğiniz Portekizce öğrenmeniz ve konuşabilmeniz dışında bir çok avantaj sağlayacaktır.Artık istediğiniz gibi Portekizceyi konuşabiliyor olmanın verdiği rahatlıkla kendinizi olan özgüveniniz artacak. Belki de ilk defa kendi başınıza Brezilya gibi bir ülkeye gitmeyi denediğiniz için farklı sorumluluklar almayı, farklı kültürlerden insanlarla bir arada yaşamayı öğreneceksiniz.Dil eğitimi için tercih ettiğiniz Salvador de Bahia’daki insanlarla ve okuldaki birçok başka ülkeden gelen öğrencileri tanışmış olacaksınız. Farklı kültürlerin yaşam tarzlarını olaylara bakış acılarını öğrenerek hayata farklı pencerelerden bakabileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarak dil öğrenmek için seçtiğiniz Salvador kenti beraber sayısız hatıra ve harika bir tatil geçireceksiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.