Brezilya | Salvador de Bahia Dil Okulu |

Salvador de Bahia’da Portekizce Dil Eğitimi

Salvador de Bahia Hakkında

SDB_Brezilya_ladyBrezilya’da Portekizce Dil Eğitimi almak isteyenler için Salvador de Bahia harika bir kenttir.Salvador de Bahia, Brezilya’nın kuzey doğu sahillinde gerçek sürpriz yolculuğa çıktığınızda dolambaçlı yollarda kaybolacak, sahillerde Capoiera yapmaya çalışan çocukları izleyeceksiniz geceleri ay ışığında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan kentin eski bölümünde bulunan Pelourinho’nun Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezecek Salı günleri çılgın partilerin yapıldığı sokak partilerine katılabileceksiniz.
Eğer Rio Brezilya’nın kalbiyse, Salvador da ruhudur. Salvador Latin Amerikalılarla Afrikalıların kaynaşma noktasıdır. Renk cümbüşü tropikal Kumsallarında davul sesleri eşliğinde Capoiera yapanları görebileceğiniz tek kenttir. Brezilya rüyasının yaşayabileceğin en güzel kent kuzey Brezilya’daki Atlantik okyanusu kıyısında uzanan kumsallarıyla Salvador’dur. Bu kozmopolit kent 1549 yılında Toume de Sousa tarafından keşfedilmiştir. Uzun yıllar boyunca kölelerin ve ticaret merkeziydi. Bu durum Avrupa, Afrika ve Brezilya kültürlerin kaynaşması sonucunda Salvador’u kozmopolit bir kent haline getirdi.

 

Salvador de Bahia Dil Okulu

Dil okulumuz plajlara, ünlü restoran ve barlara yakın, tüm turların başlangıç noktası kabul edilen yerdedir.
Salvador de Bahia’nın genelde sıcak bir iklimi olduğu için dersler genellikle dil okulumuzun bahçesinde yapılmaktadır. Derste işlenecek konular genelde öğrencilerin ilgisini çekecek konular arasından seçilmektedir. Portekiz’deki modern dil okulumuz tam donanımlıdır.
• Resepsiyon
• Tam donanımlı modern sınıflar
• Ortak kullanım alanı

 

Salvador de Bahia’da Konaklama

• Aile Yanında Konaklama: Portekizce Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizdir. Aile yanı tek yada çift kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.
• Apartmanda Konaklama: Kuzey Amerika ve Avrupda’dan ve diger ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler .Apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir. Apartmanda sigara içmek kesinlikle yasaktır. Apartman ortak kullanım olduğu için sürekli Portekizce pratik yapma imkanına ve yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olacaksınız.
• Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

Salvador da Bahia Ücretlerine Dahil Olanlar

•Portekizce seviye tespit sınavıSDB_brazil-page-beach-capoeira-full

• Portekizce dil kursu

• Salvador de Bahia’da konaklama

• Kurs bitirme sertifikası

 

 

Salvador da Bahia Dil Okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.