Çin’de Dil Kursu

Çin’de Dil Eğitimi

Ege Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Çince dil eğitiminizi 2008 Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış Çin’in başkenti Pekin’de ve en popüler kentlerinden biri olan Şanghay’da tatil yaparken alabilirsiniz. Hem de çok uygun ücretlerle.

Çince dünyadaki her beş kişiden birinin ana dili olan yani 1.3 milyar kişinin konuştuğu, günümüzün en popüler dillerinden birisidir.

Çinde Pekin Dil Okulu, Şanghay Dil Okulu bulunmaktadır.

cin_pekin_3

Neden Çin’de Çince Öğrenmelisiniz?

Günümüzde İngilizce bilmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Herkesin en az bir ikinci yabancı dil bildiği iş ve eğitim ortamında bir adım önce çıkmanın en kolay yolu bir dil daha bilmektir. Bu dil de neden Çince olmasın?

Çince öğrenmek zor ve zaman ister. Kişinin hevesli ve hedefini olması çok önemlidir. Çince dili Pekin veya Şanghay de öğrenmek çok büyük bir avantajdır.Çünkü yabancı dil öğrenmek süreklilik ve tekrar gerektirir. Çin’de Çince eğitim alırken profesyonel ögretmenlerden kaliteli eğitimi alıp, ders dışında da canlı bir dil laboratuarında bulunuyor olacaksınız.

Pekin veya Şanghay eğitimi için yola çıktığınız andan itibaren hedefinize uygun Çince dili öğrenmeye başlıyor olacaksınız. Pekin veya Şangay Havaalanı indiğinizde, Çin’deki dil okulumuzda, Pekin veya Şanghay alışveriş yaparken, gezerken sürekli Çince konuşuyor olacaksınız. Böylece sürekli pratik yaparak eksiklerinizi fark edip yeni kelimeler ve konuşma kalıpları öğrenecek, derste öğrendiklerinizi yaşayarak tekrar edeceksiniz.

İlk zamanlar bazı zorluklarla karşılaşıyor olsanız da kısa bir süre sonra istediğiniz dilde konuşuyor olmanın verdigi memmuniyet öğrenme isteğinizi arttıracaktır. Çince dil eğitimi size istediginiz Çince öğrenmeniz ve konuşabilmeniz dışında birçok avantaj sağlayacaktır. Artık istediğiniz Çince veya Mandarin konuşabiliyor olmanın verdigi rahatlıkla kendinize olan özgüveniniz artacak.

Belki de ilk defa kendi başınıza Çin gibi farkli bir ülkeye gitmeyi denediğiniz için farklı sorumluluklar almayı, farkli kültürlerden insanlarla bir arada yaşamayı ögreneceksiniz. Dil eğitimi için tercih ettiğiniz Çin’deki insanlarla ve okuldaki birçok başka ülkeden gelen öğrencileri tanışmış olacaksınız.Farklı kültürlerin yaşam tarzlarını olaylara bakış açılarını öğrenerek hayata farklı pencelerlerden bakabileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarak dil öğrenmek icin seçtiğiniz kenti beraber sayısız hatıra ve harika bir tatil geçireceksiniz.

 

Çin’deki dil okulları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.