Çin – Pekin Dil Okulu

Pekin’de Çince Dil Eğitimi

Çin’de Çince dil eğitimi almak isteyenler için Pekin harika bir kenttir. Çin dünyada en hızlı büyüyen ülkelerden bir tanesidir ve küresel ekonomik güç kaynağıdır. Günümüzde Çince hızlı bir şekilde ticaret dili haline gelmektedir. Eski Çin gelenek ve göreneklerinden yakından tanımak isteyenlerin tercihi Pekin’dir. Kent merkezinde bulunan okulumuz Ming ve Qing imparatorluk döneminin en önemli eserlerinin bulunduğu yerdedir ve ulaşımı da oldukça kolaydır. Bu tarihi eserler UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesinde yer almaktadır. Yaklaşık 13 milyon kişinin yaşadığı bu kent tam bir kültür ve politika merkezidir.Elbette Çin deyince akla ilk gelen şeylerden biri de alışveriştir. Çünkü burada çok uygun fiyatlara toptan yada perakende alışveriş yapabilir ve dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız eşyaları bulup rahatlıkla pazarlık yapabilirsiniz. Dil Okulumuz kent merkezindeki alışveriş caddesi Wang-Fu-Jing-Fu-Jing bulunmaktadır. 10 dakika yürüyerek alışveriş mağazalarına, kafe, restoran ve barlara gidebilirsiniz. Okulumuzdaki kafeteryada her zaman yemek servisi bulunmaktadır.

cin_pekin_3

Pekin Dil Okulunda Konaklama türleri:

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler. Apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.
Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir.
Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

 

Kurs ücretine  dahil olanlar

  • Çince seviye tespit sınavı
  • Dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.