Fransa’da Dil Kursu

Fransa’da Dil Eğitimi

Ege Yurtdışı Dil Eğitimi aracılığıyla Fransızca dil eğitiminizi 2 farklı kentte çok uygun ücretlerle tatil yaparken bir yandan da kaliteli Fransızca eğitimi alabilirsiniz. Fransızca, İspanyolca ve Portekizce’den sonra en çok konuşulan dillerinden birisidir. 29 ülkede resmi dil olmasının yanı sıra; Avrupa Birliği, Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Birleşmiş Milletler gibi organizasyonlarının da resmi dilidir. Yaklaşık olarak 128 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

fransa_nice

Fransa Dil Okulları

Neden Fransa’da Fransızca Öğrenmelisiniz?

Günümüzde İngilizce dil bilmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Herkesin en az bir ikinci dil bildiği iş ve eğitim ortamında bir adım önde olmanın en kolay yolu bir dil daha bilmektir.Bu dilde neden Fransızca olmasın?

Dil öğrenmek zordur ve zaman ister. Kişinin hevesli ve hedefini olması çok önemlidir. Fransızca’nın konuşulduğu ülkede öğrenilmesi çok büyük bir avantajdır. Çünkü yabancı dil öğrenmek süreklilik ve tekrar gerektirir. Fransa ‘da profesyonel ögretmenlerden kaliteli eğitimi alıp, ders dışında da canlı bir dil laboratuarında bulunuyor olacaksınız.

Paris veya Nice eğitimi için yola çıktığınız andan itibaren hedefinize uygun Fransızca dili öğrenmeye başlıyor olacaksınız. Paris veya Nice Havaalanı’na indiğinizde, Fransa dil okulumuz da, Paris veya Nice’te alışveriş yaparken, gezerken sürekli Fransızca dil konuşuyor olacaksınız. Böylece sürekli Fransızca pratik yaparak eksiklerinizi fark edip yeni kelimeler ve konuşma kalıpları öğrenecek, derste öğrendiklerinizi yaşayarak tekrar edeceksiniz.İlk zamanlar bazı zorluklarla karşılaşıyor olsanız da kısa bir süre sonra istediginiz Fransızca dilde konuşuyor olmanın verdigi memmuniyet ögrenme isteğinizi arttıracaktır.

Fransa dil eğitimi size istediginiz Fransızca öğrenmeniz ve konuşabilmeniz dışında bircok avantaj sağlayacaktır. Artık istediginiz Fransızcayı konuşabiliyor olmanın verdiği rahatlıkla kendinizi olan özgüveniniz artıcak. Belki de ilk defa kendi başınıza Fransa gibi bir ülkeye gitmeyi denediginiz için farklı sorumluluklar almayı, farklı kültürlerden insanlarla bir arada yaşamayı ögreneceksiniz. Dil eğitimi için tercih ettiğiniz Fransa’daki insanlarla ve okuldaki birçok başka ülkeden gelen öğrencilerle tanışmış olacaksınız. Farklı kültürlerin yaşam tarzlarını olaylara bakış açılarını öğrenerek hayata farklı pencerelerden bakabileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarak dil öğrenmek için seçtiğiniz kentte beraber sayısız hatıra ve harika bir tatil geçireceksiniz.

 

nice-ogrencinice1nice_kumsal

 

 

 

 

 

 

Fransa’daki dil okulları hakkında detaylı bilgi için biizmle iletişime geçiniz.