Nice’de Fransızca Kursu | Fransa’da Dil Kursu | Fransa’da Fransızca Öğren

Nice’de Fransızca Dil Eğitimi

Fransa’da Fransızca öğrenmek isterseniz Nice’teki dil okulumuz size harika bir ortam sağlayacaktır.

   fransa_nice

 

 

 

 

 

Nice’te Konaklama türleri

Apartman: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler. Apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Stüdyo: Daha özel bir konaklama mı istiyorsunuz? O zaman stüdyoda konaklamak sizin için idealdir. Stüdyoda konaklayan öğrencilerin kendilerine ait banyosu ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. İsteyen öğrencilere ek ücret ödeyerek kahvaltı, yarım yada tam pansiyon seçeneklerinden faydalanabilirler.

Hotel: Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir konaklama seçimidir. Tek yada Çift kişilik odalarda konaklamak mümkündür. Çift kişilik odalar yalnızca aynı dönem kursa katılacak öğrencilere verilmektedir.
Aile yanı: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanında konaklama yarım pansiyondur. Öğrencilerimiz yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir. Konaklamak istediğiniz aileden özel bir isteğiniz varsa belirtirsiniz ve aileniz ona göre seçilir. Örneğin: çocuksuz gibi.

Nice’te kurs ücretlerine dahil olanlar

• Seviye tespit sınavı
• Fransızca dil kursu
• Konaklama
• Tüm ders malzemeleri
• Kurs bitirme sertifikası

 Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.