Fransa’da Dil Kursu |Paris’te Fransızca Kursu

Paris’te Fransızca Dil Eğitimi

Fransızca Dil Eğitimi almak isteyenler için Paris mükemmel bir kenttir.

Paris; aşkın, modanın ve sanatın başkentidir. Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Paris’e “Işık şehir” de denir. Seine Nehri üzerine kurulan bu görkemli şehir, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, Champs- Elysées Bulvarı,  d’Orsay Müzesi ve birçoğu. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği romantizmin şehridir.

Paris’te Fransız mutfağının eşsiz yemekleri sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Paris’te o kadar çok restoran var ki tam olarak sıralama yapmak imkansız. Montmartre, Pigalle, Champs Eysées, les Halles, Bastille St. Germain des Près semtlerinde harika restoranlar bulabilirsiniz . Dil Okulumuz Paris’in merkezinde ünlü bir semtte bulunmaktadır.Dil okulundan yalnızca birkaç dakikalık bir yürüyüşle metroya “Les Halles” ya da Opera binasına ulaşabilirsiniz.

 

fransa_paris

 

Paris’te  Konaklama türleri

 

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir. İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz.Örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek ya da çift  kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

 

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Paris’teki apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir. Apartmanda sigara içmek kesinlikle yasaktır. Apartman ortak kullanım olduğu için sürekli Fransızca pratik yapma imkanına ve yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olacaksınız.

 

Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir. Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

 

Paris’te Kurs ücretlerine dahil olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • Fransızca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.