Sidney Dil Kursu | Sidney’de Dil Okulu | Sidney Dil Eğitimi

Sidney’de İngilizce Dil Eğitimi

Birçok kişiye göre  Sidney hiç bir yerde bulamayacağınız eğlence, dinamiklik kültürel ve coğrafi çeşitlilik barındıran Dünya’nın en yaşanabilir yerlerinden birisidir. Dikkate değer en önemli sanatsal performansların sergilendiği yer kabul edilen  20. yy. en ünlü ve en harika mimari eserlerinden biri sayılan Sydney Opera Binası ve Sydney’in merkezinde bulunan en ünlü okyanus plajı Bondi. Sydney’in en büyük parkı olan, bir kopyası da Londra’da bulunan Hyde Park en çok ilgi çeken yerlerdendir. 19 milyon nüfusa sahip olan Avustralya’da 200 aşkın ülkeden gelen insanlar bulunmaktadır.

avst-sidney

Sidney İngilizce Dil Okulu

İngilizce dil okulumuz kent merkezinde bulunmaktadır. Restoran, kafe ve mağazalara oldukça yakındır. Otobüsle ulaşımı kolaydır. Turistler için popüler olan Darling Limanı ve Chinatown’a kolayca ulaşabilirsiniz. Sidney Dil İngilizce dil okulumuz tam donanımlı modern ve eğitim için oldukça uygun bir binadır.Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.

Sidney Dil Okulumuzdaki aktiviteleri  boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmeniz için Sidney Dil okulumuzda çalışan personelimiz tarafından organize  ediliyor.

Sizde boş zamanlarınızda Southern Highland’a gezi düzenleyebilir ya da ünlü Sydney Akvaryumunu ziyaret edebilirsiniz.

Sidney Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama:Eğer aile yanında konaklamayı seçerseniz kurslardan sonra İngilizce pratik yapabilmenin yanında Sidney kültürünü ve Sidney’de yaşamı da birinci elden öğrenebileceksiniz. Konaklayacağınız aile ve dil okulumuz arasında mümkün olduğunca yakın mesafede olmasına en konforlu şekilde konaklamanıza konaklayacağınız ailede yaşayan kişi sayısına dikkat edilmektedir.

Yurtta Konaklama: Odalar tek kişilik ya da paylaşımlı olabilir, mutfak ve banyo diğer öğrencilerle ortak kullanımlıdır. Bazı yurtlarda restoran bulunur ve öğrenciler yemeklerini isterlerse orda yiyebilirler ve bazı yurtlarda ise öğrencilerin kendi yemeklerini yapabilecekleri mutfak vardır. Odalar haftada bir gün temizlenir. Nevresimler verilir ancak öğrenciler kendi havlularını getirmelidirler. Yurtlarda bulundukları yere bağlı olarak okuldan 20-40 dakikalık uzaklıkta olabilirler.

Sidney Dil Okul Ücretine Dahil Olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İngilizce Dil Kursu
  • Sidney’de Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Bitirme sertifikası

 

Sidney hakkında daha fazla bilgi için bizle iletişime geçiniz.