İngilizce Dil Kursları | İngilizce Dil Okulları|İngilizce Dil Eğitimi

Günümüzde İngilizce ve İngilizce Dil Eğitimi

Günümüzde İngilizce bilmek neredeyse tüm meslek grupları ve öğrenciler tarafından bilinmesi zorunluluk haline gelmiştir. İngilizce dilini öğrenmek zordur ve zaman ister. Kişinin İngilizce öğrenmek için hevesli ve hedefi olması çok önemlidir. İngilizcenin konuşulduğu bir ülkede İngilizce öğrenmek çok büyük bir avantajdır.

İngilizce dil eğitim almak için Londra’ya giderseniz Londra Heahtow Havaalanına indiğinizde, İngiltere’de dil okulumuzda profesyonel öğretmenlerden kaliteli eğitim alıp, Brighton, Londra veya Oxford’da alışveriş yaparken, gezerken sürekli İngilizce dil konuşuyor olacaksınız. Böylece sürekli pratik yaparak eksiklerinizi fark edip yeni kelimeler ve konuşma kalıpları öğrenecek, derste öğrendiklerinizi yaşayarak tekrar edeceksiniz. İlk zamanlar bazı zorluklarla karşılaşıyor olsanız da kısa bir süre sonra İngilizceyi istediğiniz gibi konuşuyor olmanın verdiği memnuniyet öğrenme isteğinizi arttıracaktır. İngiltere dil eğitimi size istediğiniz dili öğrenmeniz ve konuşabilmeniz dışında birçok avantaj sağlayacaktır. Artık istediğiniz şekilde İngilizceyi konuşabiliyor olmanın verdiği rahatlıkla özgüveniniz artacaktır.

Belki de ilk defa kendi başınıza yurt dışına gittiğiniz için için farklı sorumluluklar almayı, farklı kültürlerden insanlarla bir arada yaşamayı öğreneceksiniz. Dil eğitimi için tercih ettiğiniz ülkedeki insanlarla ve okuldaki birçok başka ülkeden gelen öğrencilerle tanışmış olacaksınız.

Farklı kültürlerin yaşam tarzlarını olaylara bakış açılarını öğrenerek hayata farklı pencerelerden bakabileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarak dil öğrenmek için seçtiğiniz yerde sayısız hatıra ve harika bir zaman geçireceksiniz.

 

 

devon_voleybolmalta-havuzmalta-ogrenci1

 

 

 

 

İngilizce Dil Eğitimi

İngiltere

Brighton,Bournemouth,Devon,Londra,Oxford, Dil okulları

Malta

St Pauls ,St Julian Dil okulu

Kanada

Montreal,Toronto Dil okulu

ABD

Boston,Chicago,Hawaii,Los Angeles,Miami, New york, Santa Barbara, San Diego,San Francisco ,Seattle Dil okulları

Avustralya

Perth,Gold Coast,Cairns,Adelaide,Brisbane,Melbourne,Sydney Dil okulları

Güney Afrika

Cape Town dil okulu

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.