İngiltere Brighton’da Dil Kursu | Brighton’da Dil Okulu |Brighton’da Dil Eğitimi

Brighton’da İngilizce Dil Eğitimi

Tatiliniz boyunca yoğun kurslarımızda, özel sınavlar için sınava hazırlık kurslarına ya da rahat bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız Brighton’daki dil okulumuzun size eğlenceli bir eğitim ortamı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca İngiltere’de kaldığınız tüm süre boyunca derste öğrendiklerinizi pratik yapabilecek şansa sahip olacaksınız.
Güney İngiltere’nin doğusunda yer alan kentte ılıman iklim hakimdir. Kış aylarında sıcaklıklar düşmekte ve genellikle yağmur yağmaktadır. Eski balıkçı kasabası özelliklerini taşıyan kentin orijinalliği bozulmamıştır. Brighton’da bulunan üniversite sayesinde kozmopolit bir kenttir. Sürekli büyümekte ve yenilenmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi Brighton’un Londra’ya sadece 45 dakika uzaklıkta olmasıdır.
18. yüzyıldan beri kraliyet ailesi ve aristokratların yaz ayları için tercihi olan Brighton İngiltere’nin göz bebeği bir tatil kentidir. Brighton iki önemli yapıyı barındırmaktadır. Bunlardan birisi kraliyet köşkü olarak inşa edilmiş Royal Pavillion diğeriyse Brighton’un simgesi haline gelmiş olan ünlü iskele Brighton Pier’dir

ing_brighton_2

 

Brighton’da Konaklama Seçenekleri

Aile Yanında Konaklama:İngiltere’nin kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. İngiliz kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanına da sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Brighton’da aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Apartmanda Konaklama:Farklı ülkelerden sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız ve dört haftadan daha uzun süre Brighton’da kalacaksanız apartmanda konaklama idealdir. Bir apartman dairesinde 6-10 öğrenci birlikte konaklamaktadırlar. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır.

Yurtta Konaklama: Brighton’un merkezinde iki tane yurt binamız bulunmaktadır. Yurt binası dil okuluna sadece 15 dakikalık mesafededir. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur.

Otelde Konaklama:Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

 

Brighton Dil Okul Ücretine Dahil Olanlar

  • İngilizce seviye tespit sınavı
  • İngilizce dil kursu
  • Brighton’da konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.