İngiltere Devon’da Dil Kursu | Devon’da Dil Okulu |Devon’da Dil Kursu

Devon’da Dil Eğitimi

Tatiliniz boyunca yoğun kurslarımızda, özel sınavlar için sınava hazırlık kurslarında ya da rahat bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız Devon’daki dil okulumuzun size eğlenceli ve rahat bir ortamda eğitim imkanı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca İngiltere’de kaldığınız tüm süre boyunca derste öğrendiklerinizi pratik yapabilecek şansa sahip olacaksınız.

Devon tarihi zenginlik bakımından İngiltere’nin birkaç kentinden birisidir. Eğer adanın tarihiyle ilgileniyorsanız Exmouth adanın en gizemli yeridir. Exmouth sadece Avalon değil aynı zamanda Kral Arthur ve Merlin’in anavatanı kabul edilir. Exmouth ve Dartmoor National Parkları en çok ziyaret edilen yerlerin başında gelmektedir.

Exmouth küçük tarihi kulübelerden modern binalara size çok genis bir mimari yelpaze sunar. Devon’un nefes kesen manzaraları Agatha Christie, Sir Arthur Conan Doyle, Thomas Hardy gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuştur. Sherlock Holmes’un gizemli hikâyelerinden birisi burada geçmektedir. Dartmoor’da yat turuna çıktığınızda buranın harika atmosferinden ve çekici manzarasından etkileneceksiniz.

 

Devon Konaklama Seçenekleri

Aile Yanında Konaklama:İngiltere’nin kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. İngiliz kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanına da sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Devon’da aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Apartmanda Konaklama :Farklı ülkelerden sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız apartmanda konaklama idealdir. Bir apartman dairesinde    6-10 öğrenci birlikte konaklamaktadırlar. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanlarımız dil okulumuza 10–15 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Pansiyonda Konaklama: İsterseniz Devon’daki çeşitli pansiyon ya da otellerde de konaklayabilirsiniz. Otellerdeki çift kişilik odalarda beraber seyahat eden öğrencilere rezervasyon yapılmaktadır. Otel ve pansiyonlara bağlı olarak dil okulumuza uzaklığı değişmektedir. Bazen mesafe apartmanlarımızdan daha uzak olabilir.

 

Devon Dil Okulu ücretine dahil olanlar

  • İngilizce seviye tespit sınavı
  • İngilizce dil kursu
  • Devon’da konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.