Londra’da Dil Kursu | Londra’da Dil Okulu |Londra’da Dil Eğitimi

Londra’da İngilizce Dil Eğitimi

İngiltere ve Britanya Krallığını başkentine hoş geldiniz. Londra Dünya’nın en önemli finans, iş, dünya politikası, eğitim, eğlence, medya ve moda yaşamının merkezidir. Londra’daki her adımızda sanatı görebilirsiniz. Londra’da 150 müze ve 600 sanat merkezi bulunmaktadır.

Londra’ya gitmişken görmeden dönmemeniz gereken yerlerin başında Londra Ealing, British Müzesi, Buckingham Sarayı, Big Ben ve Royal Albert Hall sayılabilir. Londra ılıman bir iklime sahip olsa da ekim ve mayıs ayları arası sürekli bulutludur. En sıcak ayı temmuzdaysa ortalama sıcaklık 17 derecedir. Dil okulumuz Londra’nın üç ve dördüncü bölgesine oldukça yakındır.

Eğitim ve dinlenmek için çok uygun bir ortama sahip dil okulumuzdan Londra’nın her yerine ulaşım oldukça kolaydır. Alışveriş merkezlerine, kütüphaneye, sinemaya, farklı ülkelerin restoranlarına ve Ealing’i Londra’nın en yeşil alanı yapan park ve bahçelere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

LON_Londra_dil_okulu

Londra’da Konaklama Seçenekleri

Aile yanı konaklama :İngiltere’nin kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. İngiliz kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanına da sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Londra’da aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Apartmanda Konaklama :Farklı ülkelerden sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız apartmanda konaklama idealdir. Londra’daki konaklayacağınız apartmanımız 2005 yılında tekrar dekore edildi. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır.

Hotelde Konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

 

Londra Dil Okul Ücretine Dahil Olanlar

  • İngilizce seviye tespit sınavı
  • İngilizce dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.