İspanyolca Dil Eğitimi

İspanyolca Dil Okulları

Dünyada İspanyolcayı ana dili olarak konuşan 460 milyon, toplam olarak bilen 610 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir. Dünyada en çok konuşulan dil sıralamasında 4. sırayı alır.

İspanya, Küba ve Meksika’daki özenle seçilmiş dil okulları size harika bir ortam sağlayacaktır.

 

isp_malaga

İspanya, Küba ve Meksika’da Dil Okulların Konaklama

Aile Yanında Konaklama: İspanya, Küba ve Meksika kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. İspanya, Küba ve Meksika kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanına da sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. İspanyada aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Yurt veya Apartmanda Konaklama: Farklı ülkelerden sizin gibi İspanyolca öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız apartmanda veya yurtta konaklama idealdir. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır

Hotel’de Konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir. Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

barselona_aile_2barselona_aileyaný

meksika_otel

 

 

 

 

 

 

 

İspanya, Küba ve Meksika’daki Dil Okullar Ücretlerine Dahil Olanlar

  • İspanyolca seviye tespit sınavı
  • Tercih edilen İspanyolca dil kursu
  • Tercih edilen konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

İspanyolca dil okulları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.