İspanya – Barselona Dil Okulu

Barselona’da Dil Eğitimi

Barselona Akdeniz iklimine sahiptir ve tüm yıl boyunca güneşlidir. İki milyon kişinin yaşadığı bu kent popüler, konuksever ve kültürel zenginliği barındırır. Barselona Katalan kültürünün beşiğidir ve zengin bir kültüre sahiptir. Yerli halk turistlere karşı çok sıcak, misafirperver ve diğer kültürlere karşı oldukça hoşgörülülerdir. Ayrıca dinlerine çok bağlılardır. Modern Barselona’nın şekillenmesinde en çok katkısı bulunan Anton Gaudi’dir. Şehri ziyaret ederken bu şahsa ait eserleri de dikkate almak gerekiyor. Pasea de Gracia Gaudi’ye ait tasarımlardan bazılarına tanıklık etmektedir en etkileyici olanı denizden ilhan alınarak yapılan bir bina olan La Pedrera’dir. Tamamlanmamış tapınak La Sagra Da Familia, sanatçının en görkemli ve en önemli eserlerindendir.

isp_barselona

 

Barselona Konaklama

Aile yanında konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkede ki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb.
Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir. Aile yanı konaklamayı tercih ettiyseniz ilk izlenim için konaklayacağınız aileye küçük bir hediye götürmenizi tavsiye ederiz.

Apartmanda Konaklama:
Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz.
Barselona’da ki apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.
Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir. Apartmanda sigara içmek kesinlikle yasaktır.
Apartman ortak kullanım olduğu için sürekli İspanyolca pratik yapma imkanına ve yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

Stüdyoda konaklama: Daha özel bir konaklama tercih edenler stüdyoda konaklama seçeneği idealdir. tek yada çift kişilik odalar, her odada tv ve telefon, kendinize ait banyo, ve tam donanımlı mutfak.

 

Barselona ücretlerine dahil olanlar

  • Seviye belirleme sınavı
  • Tercih edilen kurs
  • Tercih edilen konaklama
  • Eğitim materyalleri
  • Sertifika

 

barselona_voleybolbarselona_kumsalbarselona_dans

 

 

 

 

 

 

 

 

Barselona’daki  dil okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.