İspanya Madrid Dil Okulu

İspanya  Madrid’te Dil Eğitimi

Madrid, İspanya’nın başkenti ve Madrid ilinin yönetim merkezidir. İber Yarımadası’nın orta kesiminde yer alan Madrid 1607’den beri en gözde kent olmaya adaydır. Birçok turistin bu kenti seçmesinin sebebi opera binası, tiyatroları, müzeleriyle turistlere kucak açmış bir kent olmasıdır. Madrid’de yazlar çok sıcak kışlar ılık geçer.Madrid’te görmeniz gereken önemli yerlerin başında Kraliçe Sofia Sanat Merkezi Ulusal Müzesi, Kraliyet sarayı ve Prado Müzesi sayılabilir. Madrid’de İspanyolca dil eğitimi almak isteyenler için harika bir kenttir.
Madrid Dil Okulumuz da bu kentin tarihine yakışan tarihi bir binadır. Ünlü Porta Del Sol’a çok yakındır. Tüm şehri seyredebileceğiniz bir manzaraya sahiptir. Dil Okulumuz kent merkezine çok yakındır. Birkaç dakikalık yürüyüşle Kraliyet sarayına ya da ‘ EL Prado ‘ müzesine gidebilirsiniz.

MAD_Madrid_dilokul_Bina

Madrid’te Konaklama imkanları

Aile Yanında Konaklama: Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir. Aile yanı konaklamayı tercih ettiyseniz ilk izlenim için konaklayacağınız aileye küçük bir hediye götürmenizi tavsiye ederiz.
Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Madrid’teki apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir. Apartmanda sigara içmek kesinlikle yasaktır.
Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

Madrid kurs ücretlerine dahil olanlar

• Seviye tespit sınavı
• İspanyolca dil kursu
• Konaklama
• Tüm ders malzemeleri
• Bitirme sertifikası

 

Madrid Dil okulu hakkında detaylı bilgi için bizle iletişime geçiniz.