İspanya Malaga’da Dil Okulu

İspanya  Malaga’da  Dil Eğitimi

İspanyolca dil eğitimi  almak isteyenler için Malaga mükemmel bir kenttir . Malaga, Avrupalı tatilcilerin gözbebeği, İspanyanın en büyük ikinci liman kentidir. Burada insanlar çok sıcak kanlılar ve birbirlerine çok bağlılardır. Bağlılıkları sayesinde kültürlerini daha iyi koruyabilmişlerdir.  Pablo Picasso’nun doğduğu kent olan Malaga ‘nın parlak turkuaz Akdeniz manzarası ve sonu gelmeyen sahillerini unutamayacaksınız.

Sahilde birçok bar ve deniz ürünleri yiyebileceğiniz restoranlar mevcuttur. Malaga’nın iyi bir ulaşım sistemi bulunmaktadır. Bu sebeple bu kentte gezmeniz çok kolay olacaktır. önü siyah ve beyaz mermerle inşa edilmiş  La Manquita katedrallini, Nerja’da ki damlataş mağarası,  Córdoba’da ki katedrali ve  Coto de Doñana kuş cennetini gezmenizi tavsiye ederiz. Orijinal Andalusian villası olan dil okulumuz eskiden  çok popüler olan bir akademiymiş.

Okulumuz Pedregalejo bölgesinde bulunmaktadır.Okulumuz sahilden 100 metre şehir merkezindense 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

isp_malaga1

Malaga Konaklama

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkede ki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır.
Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır.

Comfort Apartman: Apartmanlar 2-5 oda, ortak kullanımlı banyo ve mutfağa sahiptir. Bu apartmanlar daha iyi donanımlıdır. Apartmanlarda çamaşır makinesi ve ütü de bulunmaktadır. Haftada bir gün temizlik servisi vardır ve öğrenciler günlük temizliklerini kendileri yapmak zorundadırlar. Nevresimler verilir ancak öğrenciler kendi havlularını getirmek zorundadırlar. Okula uzaklığı genellikle 2-5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ancak bazen 20 dakikalık mesafede de olabilir.

Stüdyoda konaklama: Daha özel bir konaklama tercih edenler stüdyoda konaklama seçeneği idealdir. tek yada çift kişilik odalar, her odada tv ve telefon, kendinize ait banyo, ve tam donanımlı mutfak.

Malaga Kurs ücretlerine dahil olanlarAGP_Noel_Agaclar_Aksam_malaga_week

  • Seviye sınav testi
  • İspanyolca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Bitirme sertifika

 

 

Malaga’daki dil okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.