İspanya Mallorca Dil Okulu

İspanya Mallorca’da Dil Eğitimi

Mallorca dil eğitimi  almak isteyenler için mükemmel bir kenttir.Birinci sınıf bir plaja girmek isterseniz Palma de Mallorca emsalsiz kumu ve zümrüt yeşili denizinden iyisini bulamazsınız. Mallorca yıllardır İspanyol kraliyet ailesinin yazları için tercih ettiği yerdir. Dil Okulumuz Palma de Mallorca’nın merkezine 25 metre uzaklıktadır. Spor yapmak istiyorsanız Playa de Palma da jogging yapabilir, bisiklete binebilir ya da 5,5 km uzunluğunda koşu pistini tercih edebilirsiniz. İsterseniz güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Kentin en önemli mimarisi Gotik tarzında yapılmış Katedral “La Seu”dir. Playa de Palma gece yaşamının merkezi sayılabilir. Bar, restoran, ve diskoya otobüsle 5 dakikada, yaya olarak 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

PMI_mallorca_plaj_beach

 

Mallorca Konaklama

Apartmanda konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz.
Mallorca’daki apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.
Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir. 3 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama imkanı sunuyoruz. Oteller hemen Playa La Palma kumsalının yakınındadır ve bu bölge tamamen barlar ve restoranlarla doludur. Havaalanı yaklaşık 5 km uzaklıktadır.

İspanya Mallorca kurs ücretine  dahil olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İspanyolca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Mallorca dil okulu hakkında detayı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.