Meksika’da Dil Kursu

Playa de Carmen’de Dil Eğitimi

Karayip Denizi’nin en harika koyu Playa del Carmen. Alabildiğince uzanan beyaz kumlu plajları, restoranları, otelleri ve tropik iklimiyle harika bir seçenektir. Meksika kültürü farklı kültürlerin kaynaşmasından oluşmuştur. Playa del Carmen Cancun’un 60 km güneyindedir.Burada Aztek, Maya ve tüm Orta Amerika uygarlıklarının izlerini bulabilirsiniz. Playa del Carmen Maya piramitleriyle ünlüdür.Playa Del Carmen, Meksika’da, Cancun’la Tulum arasında Maya Riverasında yer alıyor. Beyaz kumlu plajları ve turkuaz rengi deniziyle Meksika’nın en popüler dalış noktalarından bir tanesi.

Playa Del Carmen’de ki Dil Okulumuz 1997 yılında açılıştır. Okulumuzda Meksika’nın dinamikliğini hissedeceksiniz. Şehir merkezindeki okulumuzdan yaya olarak istediğiniz her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Plaja, alışveriş merkezlerine, restoranlara iki dakikalık uzaklıktadır. Öğrencilerimiz boş zamanlarını çeşitli aktivitelerle geçirebilirler.

playa-del-carmen

 

Playa del Carmen’de  Konaklama

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkede ki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift  kişilik odalarda konaklamadır ve kahvaltı dahildir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir. Aile yanı konaklamayı tercih ettiyseniz ilk izlenim için konaklayacağınız aileye küçük bir hediye götürmenizi tavsiye ederiz.

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Playa del carmen  apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. İsteyen öğrencilerimiz restorandan da yararlanabilirler apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.Apartman haftada bir kez özel bir temizlik şirketi tarafından temizlenmektedir. Apartmanda sigara içmek kesinlikle yasaktır.Aparman ortak kullanım olduğu için sürekli İspanyolca pratik yapma imkanına ve yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

Playa del Carmen Kurs ücretlerine dahil olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İspanyolca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

meksika_kumsalmeksika_gezi_2meksika_gezi

 

 

 

 

 

 

Playa de Carmen hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.