İtalya’da İtalyanca öğren | Calabria Dil Okulu |

Calabria’da  Dil Eğitimi

Calabria, İtalya’nın güneyinde Capo Vaticano’da bulunmaktadır. Arkeolojik kalıntıları, modern-çağ limanı ve deniz kıyısında güzel bahçeli evlerin sizi etkileyeceğini umuyoruz. Hava güneşliyse yapılacak en iyi şey plaja gidip Tiren denizinin keyfini çıkarmaktır. Turistlerin ilgisini çeken diğer bir aktiviteyse Stromboli de aktif olan volkanik dağı sahilden izlemektir.

Okulumuz kent merkezinde bulunmaktadır. Okulumuz ve apartmanlar büyük bir bahçenin içinde portakal ve meyve ağaçları tarafından kuşatılmıştır. Bu harika bahçenin tadını çıkarmak için bazen dersler bahçede işlenir. Okulumuza genellikle mayıs ile ekim ayları arasında tamamen doludur.  Birkaç dakikalık yürüyüşle plaj ya da kent merkezine gidebilirsiniz.
calabria

Calabira’da Konaklama

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz.Örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift  kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladığınız odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartman binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımlıktır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar.

Comfort Apartman: Apartmanlar 2-5 oda, ortak kullanimli banyo ve mutfağa sahiptir. Bu apartmanlar daha iyi donanımlıdır. Apartmanlarda çamaşır makinesi ve ütü de bulunmaktadir. Haftada bir gün temizlik servisi vardır ve öğrenciler günlük temizliklerini kendileri yapmak zorundadırlar. Nevresimler verilir ancak öğrenciler kendi havlularını getirmek zorundadırlar.

Stüdyoda konaklama: Daha özel bir konaklama tercih edenler stüdyoda konaklama seçeneği idealdir. Tek yada çift kişilik odalar, her odada tv ve telefon, kendinize ait banyo, ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır.

 

SUF_calabria_Daglar_Aktivite_tur

Calabria Okul ücretine  dahil olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İtalyanca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Calabria dil okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.