İtalya’da İtalyanca | Floransa Dil Okulu |

Floransa’da İtalyanca Dil Eğitimi

Eğer İtalya’da İtalyanca öğrenmek isterseniz Floransa’daki dil okulumuz size harika bir ortam sağlayacaktır.

İtalya’nın tam ortasındaki kültür ve sanat kenti. Rönesansın en önemli eserlerini barındıran bu ünlü kentte İtalyanca dil eğitimi alabilirsiniz.  Floransa İtalyanca öğrenmek için çok iyi bir seçimdir, çünkü kültürünü bildiğiniz bir ülkenin dilini daha kolay öğrenebilirsiniz. İtalyan kültürünü öğrenmek isteyenlerin ilk durağı olan Floransa’da Da Vinci, Dante, Machiavelli, Michelangelo gibi sanatçıların eşsiz eserlerini bulabileceksiniz.

Tuscan tepesinde bulunan dil okulumuz kentin tüm önemli merkezlerine yürüme mesafesi uzaklıktadır. Dil okulumuz modern ve tam donanımlıdır. Okulumuz dünya standartlarında İtalyanca eğitimi sunmaktadır. Floransa okulumuz modern, büyük ve aydınlık sınıflara, profesyonel ve güler yüzlü personele sahiptir.

 

floransa_koepru

 

Floransa’da Konaklama türleri

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz.Örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift  kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladığınız odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartman binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar.

Comfort Apartman: Apartmanlar 2-5 oda, ortak kullanımlık banyo ve mutfağa sahiptir. Bu apartmanlar daha iyi donanımlıdır. Apartmanlarda çamaşır makinesi ve ütü de bulunmaktadır. Haftada birgün temizlik servisi vardır ve öğrenciler günlük temizliklerini kendileri yapmak zorundadırlar. Nevresimler verilir ancak öğrenciler kendi havlularını getirmek zorundadırlar.

Stüdyoda konaklama: Daha özel bir konaklama tercih edenler stüdyoda konaklama seçeneği idealdir. Tek yada çift kişilik odalar, her odada tv ve telefon, kendinize ait banyo, ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır.

 

Floransa okul ücretlerine dahil olanlarfloransa_okul_1

  • Seviye tespit sınavı
  • İtalyanca dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

 

Floransa dil okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.