İtalya’da İtalyanca öğren| Roma Dil Okulu |

Roma’da İtalyanca Dil Eğitimi

Eğer İtalya’da İtalyanca öğrenmek isterseniz Roma’daki dil okulumuz size harika bir ortam sağlayacaktır.Roma’ya gitmişken Trevi çeşmesini, Kolosseum, Navona Meydanı, İspanyol Meydanı, Basilica di San Pietro, Sistine Şapelini görmeden dönmemelisiniz. Dil okulumuz Roma’nın merkezinde St Peter’te Akdeniz sahillerine yakışacak mimariye sahip  harika bir taş binadır. Okulumuzun bulunduğu caddede çok ünlü alışveriş merkezleri bulunmaktadır.Okulumuz modern, büyük ve aydınlık sınıflara, profesyonel ve güler yüzlü personele sahiptir.

roma_DilOkul

Roma’da Konaklama

Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdir.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz.Örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift  kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Roma’daki apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımlıktır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar.

Comfort Apartman: Apartmanlar 2-5 oda, ortak kullanımlık banyo ve mutfağa sahiptir. Bu apartmanlar daha iyi donanımlıdır.Apartmanlarda çamaşır makinesi ve ütü de bulunmaktadır. Haftada birgün temizlik servisi vardır ve ögrenciler günlük temizliklerini kendileri yapmak zorundadır. Nevresimler verilir ancak ögrenciler kendi havlularını getirmek zorundadırlar.

Roma Ücretlerine Dahil Olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • Tercih edilen kurs
  • Tercih edilen konaklama
  • Eğitim materyalleri
  • Sertifika

roma_collezyumroma_askcesmesiroma_Agac

 

 

 

 

 

 

 

Roma Dil Okulu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.