İtalyan’da – Dil Okullar

İtalyan’da – İtalyanca Dil Okullar

Eger İtalya’da İtalyanca ögrenmek isterseniz Roma, Floransa ve Calabria’daki özenle seçilmiş Dil Okulları size harika bir ortam saglayacaktir.

roma

Italya Italyanca Dil Okullar
Roma –> Dil Okulu
Floransa –> Dil Okulu
Calabria –> Dil Okulu

İtalyanca Dil Kursu ve Konaklama:

  • Aile Yanında Konaklama: Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkede ki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdır.İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Bizim için önemli olan rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek yada çift  kişilik odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.
  • Yurt/Apartmanda Konaklama: Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanımız binamızda kent merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve son derece güvenlidir. Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır.
    Banyo ve mutfak aynı katta konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır. Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar.
  • Comfort Apartman: Apartmanlar 2-5 oda, ortak kullanimli banyo ve mutfaga sahiptir. Bu apartmanlar daha iyi donanimlidir. Apartmanlarda çamasir makinesi ve ütü de bulunmaktadir. Haftada birgün temizlik servisi vardir ve ögrenciler günlük temizliklerini kendileri yapmak zorundadirlar. Nevresimler verilir ancak ögrenciler kendi havlularini getirmek zorundadirlar.

İtalyan’da Dil Okullarin Servislere Dahil Olanlar:

  • İtalyanca Seviye Tespit Sinavi
  • Tercih Edilen İtalyanca Kursu
  • Tercih Edilen Konaklama Tipi
  • Egitim Materyalleri
  • Sertifika