St -Pauls | Malta’da İngilizce Dil Eğitimi | Malta’da İngilizce öğren

Malta St. Pauls Bay’da İngilizce Dil Eğitimi

Malta adası Sicilya ile Kuzey Afrika arasında bulunmaktadır. Malta yıl boyunca güneşlidir.  Çeşitli kültürlerden etkilenmiş olan Malta tarihsel birikim bakımından çok zengindir. 7000 yıllık tarihi  geçmişi bulunan Malta’yı kısaca açık hava müzesi olarak tanımlayabiliriz. St. Pauls Bay’ı keşfetmenin en iyi yolu yürümektir. Burada St. John’un şövalyelerini bulabilirsiniz.

St. Paul’s Bay Malta’nın kuzey sahilinde bulunmaktadır. Malta’nın başkenti  Valletta’ya yaklaşık olarak 10 km uzaklıkta bulunan st. Paul’s Bay Malta’nın kuzey sahilinde bulunmaktadır. Burası taşlı tepeleri ve harika kumsallara sahiptir.   Dil okulumuz ve otelimiz  Bugibba’nın merkezinde bulunmaktadır.

 

malta_deniz

Malta St. Pauls Bay Konaklama

Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir.

Apartmanda Konaklama: Farklı ülkelerden sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız ve dört haftadan daha uzun süre Malta’da kalacaksanız apartmanda konaklama idealdir. Bir apartman dairesinde 6-10 öğrenci birlikte konaklamaktadırlar. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır.

Aile Yanında Konaklama: Malta’nın kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. Malta kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanına da sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Malta’da aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Malta St. Pauls Bay Ücretlerine Dahil Olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İngilizce dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.