St. Julian | Malta’da İngilizce Dil Eğitimi | Malta’da İngilizce Öğren

Malta St. Julian’da Dil Eğitimi

Malta adası Sicilya ile Kuzey Afrika arasında bulunmaktadır. Malta yıl boyunca güneşlidir.  Çeşitli kültürlerden etkilenmiş olan Malta tarihsel birikim bakımından çok zengindir. Malta’da tipik akdeniz iklimi hakimdir.  Kışlar ılık, yazlarsa çok sıcak geçmektedir.  Bahar ayları genelde güneşli, yağmurlu ve rüzgarlıdır. Yerel festivallerler oldukça sıktır.


Dil okulumuzda sınıflar, apartmanlar, restoran, yüzme havuzu ve plaj voleybol sahası bulunmaktadır.  Malta dil okulumuz dil eğitiminiz  ve aktiviteler bakımından tüm  ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.


malta-bahcemalta-havuzmalta-ogrenci2

 

 

 

Malta – St. Julian Konaklama

Otelde konaklama: Daha lüks ve daha konforlu konaklamayı tercih edenler için idealdir.Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çift kişilik odalar sadece aynı dönem kurs alacak öğrenciler içindir

Apartmanda Konaklama: Farklı ülkelerden sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelmiş öğrencilerle birlikte konaklamak istiyorsanız ve dört haftadan daha uzun süre Malta’da kalacaksanız apartmanda konaklama idealdir. Bir apartman dairesinde 6-10 öğrenci birlikte konaklamaktadırlar. Çift ve tek kişilik odalar mevcuttur. Banyo ve mutfak aynı daireyi paylaşan öğrencilerle ortak kullanımdır. 

Aile Yanında Konaklama: Malta’nın kültürünü yakından tanımak isteyenler için en uygun konaklama şeklidir. Malta kültürünü birinci elden öğrenirken, pratik yapabilme imkanınada sahip olacaksınız. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Malta’da aile yanı konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Tek ve çift kişilik oda imkanları bulunmaktadır.

Stüdyoda Konaklama: Stüdyo’da konaklayan öğrencilerin kendilerine ait banyosu ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. İsteyen öğrencilere ek ücret ödeyerek yemek servisinden faydalanabilirler.

Malta – St. Julian ücrete dahil olanlar

  • Seviye tespit sınavı
  • İngilizce dil kursu
  • Konaklama
  • Tüm ders malzemeleri
  • Kurs bitirme sertifikası

 

 

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.