Eğitim | Danışmanlık Hakkında |

Ege Yurtdışı Dil Eğitimi Hakkında

Ege Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının kurucusu Sprachcaffe Language Plus Dil okullarının 8 yıl boyunca Türk öğrenci danışmanlığını yapmıştır. Bu deneyim ve bilgisiyle sizlere en iyi yolu göstermek ve en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmak için İzmir’de yurtdışı eğitim danışmanlığında sizlerle buluşmuştur.

Kurumumuzun en önemli destekçisi Academia Linguae’dır.

Academia Lingua, Almanya’daki üniversitelerde özellikle Alman Dili ve Edebiyatı okuyan öğrencilere zorunlu olan Latince derslerini geçebilmelerine yardımcı olmak için kurulmuş özel Latince Dil Okuludur. Tasarladığı özel eğitim metodu sayesinde 4 haftalık hızlandırılmış bir programla hizmet vermektedir. Her kurs döneminde 10–15 Türk öğrencisi bulunan Academia Linguae Almanya’daki üniversitelerce tanınan özel bir kurumdur.

Resmi İzmir temsilcisi olduğumuz EF Dil Okulları,  F+U Dil Okulları, SKOLA School, Europa School, Tandem Sprachschule, Kaplan Aspect, EuroCenter, EC English Language Schools, LAL School ve  Sprachcaffe Language Plus ile yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere kaliteli, seçkin, güvenilir hizmet sağlamaktayız.

Ege Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının  amacı temsilciliğini yaptığı okulların  eğitim kalitesinden emin olup bu  kurumlarda eğitim almanıza aracılık etmektir. Yurtdışında dil eğitimi alacağınız okulları kataloglarından değil gidip gezip kalitelerinden ve modern eğitim ortamlarından emin olduktan sonra çaşışmaya başladık.

Ege Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenmenin yaşı olmadığı için yurtdışında yabancı dil öğrenmek isteyen tüm yaş gruplarına özel programlar sunmaktadır. Uzman danışmanlığımızla dil eğitiminiz ve konaklamanız için size en uygun seçenekleri içeren geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Yurtdışı dil eğitiminiz için Ege Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını seçerek ihtiyaçlarınıza uygun dil eğitiminin yanında güvenli ve kaliteli konaklama, vize işlemi, uçak bileti, havaalanından karşılama ve sağlık sigortası yaptırma gibi konularda size yardımcı olacaktır. Sağlayacağımız danışmanlık hizmeti rezervasyon yaptığımız günden Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar  size destek verecektir. Size sunmuş olduğumuz ücretler orijinal katalog ücretleridir. Sunacağımız danışmanlık hizmeti karşılığında ücret talep edilmez.

Ege Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının temel amacı yurtdışında yabancı dil öğrenmek isteyen herkese ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda profesyonel, kaliteli danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yurtdışı eğitiminizi öğrendiğiniz yabancı dili kullanarak inanılmaz bir deneyime çevirmektir.