Bilgiler | Konaklama Seçenekleri |

Yurtdışı Konaklama Seçenekleri

  • Apartman
  • Aile Yanı
  • Yurt
  • Stüdyo daire
  • Pansiyon
  • Otel

Apartmanda Konaklama

GENEL_Resim_AileYani_ModernDiğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışmak isteyenler için harika bir fırsattır. Konakladığınız diğer öğrencilerle sürekli pratik yapabilirsiniz. Apartmanların dekorasyonlarını gittiğiniz ülkenin kültürünü yansıtmaktadır.Apartmanlarımızda tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Banyo ve mutfak aynı dairede konaklayan öğrencilerle ortak kullanımdır.

Apartmanda konaklayan öğrencilerimiz kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Genellikle apartmanlarımıza restoranlar oldukça yakındır. Apartmanlarımızda tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Çarşaflar dil okulumuzdaki temizlik görevlileri tarafından sağlanmaktadır. Fakat havlularınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Eğer çift kişilik odaya rezervasyon yaptırdıysanız dil okulumuzda dil eğitimi alan başka bir öğrenciyle odanızı ortak olarak kullanacaksınız. Amacımız odanızı doğru kişiyle paylaşmanızı sağlamak. Apartmanda konaklamanın en iyi avantajı konaklamaya yerleştiğiniz ilk günden itibaren birçok öğrenciyle tanışacak sürekli pratik yapmanın yanında gittiğiniz ülkeyi de beraber gezebileceğiniz arkadaşlarınız olacak. Standart Apartman Bu apartmanlarımız temiz ve konforlu ekonomik konaklama isteyenler için idealdir. Mobilyaları konfor apartmana göre daha az konforludur. Temel malzemeli mutfak ve banyo bulunmaktadır. Okulumuzun içinde ya da dışında olabilirler. İsteğe bağlı olarak yemek servisinden faydalanabilirler. Konfor Apartman Standart apartmanlara göre yer ve mobilya açısından daha iyidir. Genellikle haftada 2 kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. İsteğe bağlı olarak yemek servisinden faydalanabilirler.

Aile yanı konaklama

 

 BRI_Aile_Yani_ingilizgastfamilie Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek için idealdır. İlk gün aile ile tanışacak ve evin kurallarını beraber belirleyeceksiniz. Örneğin; yemek zamanları, elektronik eşyaların kullanımı vb. Konaklayacağınız aileler oldukça misafirperverdir. Genellikle farklı kültürlerle tanışmak isteyen ve kendi kültürlerini paylaşmak isteyen ailelerdir. Konaklayacağınız aileler özenle seçilmektedir. Önemli olan konu rahat bir şekilde konaklamanız ve pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmenizidir. Aile yanı tek kişilik ya da çift odalarda konaklamadır. Aile yanında konaklayan öğrencilerin bebek bakıcılığı ya da evi temizlemek gibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca konakladıkları odanın sorumluluğu kendilerine aittir.

 

 

Yurtta Konaklama

 

 augsburg_yurt Birçok dil okulumuzda yurtta konaklama imkanı bulunmaktadır. Aynı katta farklı ülkeden gelmiş öğrencilerin “büyük bir aile” gibi konakladıkları sürekli pratik imkanına sahip oldukları konaklama şeklidir. Seçtiğiniz kente bağlı olarak standart ya da konfor apartman seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tek ya da çift kişilik odalarda konaklayıp ek ücret karşılığı da yemek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Stüdyoda Konaklama

 londra_okul Daha özel bir konaklama isteyenler için stüdyoda konaklama seçeneği idealdir. Stüdyoda konaklayan öğrencilerin kendilerine ait banyo ve tam donanımlı mutfakları bulunmaktadır. Tek ya da çirf kişilik oda alternatifleri bulunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz ek ücret ödeyerek yemek servisinden faydalanabilirler.

Pansiyon-Otelde Konaklama

 HotelIzmir

Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenle için harika bir konaklama seçimidir. Farklı kategorilerde olan otellerden seçim yapabilirsiniz. Tek ya da Çift kişilik odalarda konaklamak mümkündür. Çift kişilik odalar yalnızca beraber seyahat eden öğrencilere verilmektedir.