Bilgiler | Yurtdışı Kurs Seçenekleri|

Kurs Seçenekleri Bilgileri

Yurtdışında yabancı dil eğitimindeki en önemli faktörlerden birisi ihtiyaçlarınıza uygun kurs türünü seçmektir.Profeyonel danışmanlığımız sayesinde kendinize en uygun kursu seçmenize yardımcı olacağız.

Kurs programlarımızda kurs sürenizi ve ders saati yoğunluğunuzu seçme imkanına sahipsiniz.Profesyonel öğretmenler, kendi seviyenize uygun dil eğitimi, modern sınıf ortamı, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle tanışma imkanı, zengin ve güncel içerikli müfredat eşliğinde yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Dil okullarımızda dünya standartlarında alacağınız eğitimle sadece okuma, yazma beceriniz telafuz ve kelime bilginiz değil yoğun olarak dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştireceksiniz.

Kurs Seçenekleri

  • Tatil Kursu
  • Birebir Kurs
  • Standart Kurs
  • Yoğun Kurs
  • Mini Grup Kursu
  • Akademik Dönemli Kurs
  • İş için Özel Kurs
  • Sınava Hazırlık Kursu

 

 

Tatil Kursu

floransa_okul_1

Dil eğitimi almanın yanında tatil yapmayı amaçlayan kişilere oldukça uygundur. Kursa katıldığınız kentin ve ülkenin tadını çıkarmak ve okulumuzun düzenlediği sosyal ve sportif aktivitelere ağırlık vermek isteyenler için idealdir.

 

 

                                                            

 

 

Birebir Kurs

Grupla yabancı FRA_birebir_kursdil öğrenmek yerine tek başına yabancı dil öğrenmeyi tercih edenler içindir. Ders formatı ve programı tamamen öğrencinin isteklerine bağlı olarak düzenlenir. Ders saatleri esnektir. Birebir dil kurslarımız 2, 4, ve 6 ders saati seçeneklerinden oluşmaktadır. Bu kurs programı diğer kurslarımızın birlikte tercih edildiğinde daha verimli olacaktır.

 

 

Standart Kurs

FLR_GENEL_Standard_kurs_secenkleri

Dil eğitimi ve tatilin en iyi kombinasyonu standart kurslardır. En çok tercih edilen kurs programıdır. Öğrenciler günlerinin sabah saatlerini derse ayırırken öğleden sonralarıysa çeşitli aktivitelerle öğrendiği yabancı dili pratik yaparak değerlendirebilir.

 

 

 

Yoğun Kurs

BRI_SINFI_Kurs_Secenekler_Group

Yoğun kurs programımızda zamanlarının çoğunu dil eğitimiyle geçirmek isteyen öğrencilerimiz için idealdir. Yoğun kurslarda sabahları 4 ders öğleden sonrada 2 ders olmak üzere ayrılmıştır. Kısa zamanda en çabuk ilerleme sağlamak isteyenler içindir.

 

 

 

Mini Grup Kurs

HAV_Kuba_courses

 

Dil eğitimi ve tatilin en iyi kombinasyonu standart kurslarla aynı mantıktadır fakat bu kurs programında sınıf mevcudu maksimum 6 kişiyle sınırlanmıştır. Daha az mevcutlu bir sınıfta daha çok pratik yapma imkanına sahip olacaksınız. Öğrenciler günlerinin sabah saatlerini derse ayırırken öğleden sonralarınıysa çeşitli aktivitelerle öğrendiği yabancı dili pratik yaparak değerlendirebilir.

 

 

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kurs

FRA_frankfurt_german_sinif Standart kurslarımızla aynı mantıkta olan bu kurs programımız uluslararası geçerliliği bulunan sertifika sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için idealdir.PET,FCE,CPE,TOEFL,DELE,DELF,DALF,CILS ve DSH sertifikası almak isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış özel bir programdır.

 

 

İş İngilizcesi

FRA_business_group_ogretmen

İş hayatında Profesyonel olarak İngilizceye sürekli ihtiyaç duyanlar için en uygun kurs seçeneğidir. Sabahları 4 saat genel İngilizce öğleden sonraları da 2 saat seçtiğiniz alanda profesyonel İngilizce dersleri olmak üzere günde 6 ders saati programa sahiptir.

 

 

 

Kurs seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.