Yaz Okulu | İngiltere | Londra Skola Dil Kursu |

Londra Skola Yaz Okulu

SKOLA’nın kuruluşu Niels Toettcher ve Ann Alexander 40 yıl önce yetişkinlere İngilizce dil eğitimi vermesiyle başlamıştır. Günümüzdeyse SKOLA 3 yaşından itibaren yetişkinleri de kapsayan İngilizce kursları vermektedir.

Skola Londra’da Regent park’a 3-11 yaş grubuna, Hyde Park da 11-17 yaş grubuna ayrıca Regent College da 16-18 yaş grubuna ve Soho’daki merkezinde de 18 yaş ve üstüne yaz kursu sunar. Dil okulları kent merkezinde ulaşımı oldukça kolay olan konforlu ve güvenli binalarda eğitim hizmeti vermektedir.

SKOLA dil okulunun en çok tercih edilen programı Anne ve Çocuk Kampı’dır. Bu programın özelliği ebeveynlere çocuklarıyla birlikte eğitim alma imkanı sağlamasıdır. Kurs süreniz boyunca çocuğunuz Regent park’daki İngilizce eğitimine, Sizde Soho’daki eğitime katılmaktasınız. Çocuğunuzu sabah 09:00 okula bırakıp, saat 10.00 başlayan dersinize gidebilirsiniz. Dersleriniz öğleden sonra saat 13:00 bitmektedir. Çocuğunuzun dersi 15:00’da bittiği için iki saatlik süre boyunca sizde dinlenip, boş vaktinizi çeşitli aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Hafta sonları da çocuğunuzla birlikte Londra’nın tadını çıkarabilirsiniz

skola_golfskola_futbolskola_gezi

Skola Dil okulu :

Londra’da Regents Park(3-11 yaş) Hyde Park(11-17 yaş) Gloucester Gate ( 11-17 yaş) Soho ( 18+ yaş) eğitim vermektedir.

Devon’da Exeter (18+ yaş ) eğitim vermektedir.

Bawdsey’de Bawdeys (11-17yaş) Bawdeys Manor (18+ yaş ) eğitim vermektedir.

Suffolk’ta Suffolk (11-17yaş) eğitim vermektedir.

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.